
Doprava zdarma
Ostatní
Gembird USB LED lampička k notebooku, fialová
Gembird USB LED lampička k notebooku, fialová
🚚 Doprava zdarma – odesíláme následující pracovní den
🔄 Vrácení do 14 dnů bez udání důvodu
Popis
Specifikace
| Výrobce | Gembird |
| Třída produktu | Příslušenství k notebookům / tabletům |
| Druh | lampa |
| Typ konektoru | USB |
| Barva | fialová |
| Materiál | plast |
| Výška | 170 mm |
| Délka | 9,5 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Čistá hmotnost | 15 g |
