
ThinkBook 15 G2 ITL
Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL / Intel® Core™ i5-1135G7 8MB cache 2,40GHz až 4,20GHz / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Intel Iris Graphics / 15,6" IPS 1920x1080 / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Notebook Lenovo řady ThinkBook 15 je stylový, tenký a lehký. Je skvělým řešením na cesty, pro každodenní firemní použití, pro studenty a své uplatnění najde i v domácnostech. Je zabezpečený, spolehlivý a umožní vám pracovat produktivně. Je osazený velmi výkonným čtyř jádrovým procesorem s osmi vlákny Intel® Core™ i5-1135G7 a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel Iris Graphics. Velikost displeje je 15,6" palců s IPS technologií a rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 357 x 235 x 18,9mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 1,7kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný pro práci na internetu, úpravu fotek, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-1135G7 8MB cache 2,40GHz až 4,20GHz |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Pevný disk | 512GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel Iris Graphics |
| Display | 15,6" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 |
| Porty | 1x audio IN/OUT, SD/SDHC/SDXC/MMC, 2x USB 3.0, 2x USB C 3.1, 1x USB Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3, HDMI, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 4h |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
