
Thinkpad A475
Lenovo Thinkpad A475 / AMD PRO A12-8830B 2,50GHz / 8GB DDR4 / 256GB SSD / AMD Radeon R7 / 14,1" IPS 1920x1080 / WIN 10 PROFESSINOAL / NOVÁ BATERIE
Popis
Velmi pěkný a výkonný manažerský notebook s velmi odolnou konstrukcí a podsvícenou klávesnicí. Notebooky ThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku v oboru přenosných počítačů. Notebook je velmi pevný, odolný a výkonný, je osazený výkonným čtyřjárovým procesorem se čtyřmi vlákny AMD PRO A12-8830B 2,50GHz až 3,3GHz a výkonnou integrovanou grafickou kartou AMD Radeon R7. Velikost IPS displeje je 14" palců s vysokým rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 337 x 233 x 20mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 1,57kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný pro práci na internetu, úpravu fotek, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her, jako je například FlatOut2, GTA Vice City, Counter Strike atd.
Specifikace
| Procesor | AMD PRO A12-8830B 2,50GHz až 3,40GHz |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Pevný disk | 240GB SSD |
| Grafická karta | AMD Radeon R7 |
| Display | 14,1" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | 1x audio IN/OUT, 3x USB 3.2, 1 x USB-C, HDMI, x 4-in-1 reader (MMC, SD, SDHC, SDXC), dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Realtek High Definition Audio |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | NOVÁ BATERIE |
| Klávesnice | česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 10 Professional |
| Záruka | 24 měsíců |
