
Thinkpad L570
Lenovo Thinkpad L570 / Intel® Core™ i5-6200U 2,30GHz až 2,80GHz / 8GB DDR4 / 240GB SSD / Intel HD Graphics 520 / 15,6" LED 1366x768 / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Velmi bytelný a výkonný manažerský notebook s velmi odolnou konstrukcí. Notebooky ThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku v oboru přenosných počítačů. Notebook je velmi pevný, odolný a výkonný, je osazený velmi výkonným dvou jádrovým procesorem se čtyřmi vlákny i5 6200U 2,30GHz až 2,80GHz a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics 520. Velikost displeje je 15,6" palců s rozlišením 1366 x 768. Celkové rozměry jsou 377 x 255 x 27,6mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 2,38kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný pro práci na internetu, úpravu fotek, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-6200U 3M Cache, 2,30Hz až 2,80GHz |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Pevný disk | 240GB SSD |
| Grafická karta | Intel Graphics 520 |
| Display | 15,6” TN LED 1366 x 768 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | 1x audio IN/OUT, SD/SDHC/SDXC/MMC, 3x USB 3.0, VGA C, mini Displayport, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 4h |
| Klávesnice | Česká |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
