
Thinkpad L590
Lenovo Thinkpad L590 / Intel® Core™ i5-8250U 1,60GHz až 3,40 GHz / 8GB DDR4 / 256GB SSD / Intel UHD Graphics 620 / 15,6" IPS 1920x1080 / Webkamera / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Velmi bytelný a výkonný manažerský notebook s podsvícenou klávesnicí. Notebooky ThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku v oboru přenosných počítačů. Notebook je velmi pevný, odolný a výkonný, je osazený velmi výkonným čtyř jádrovým procesorem s osmi vlákny i5 8250U 1,60GHz až 3,40GHz a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 620. Velikost displeje je 15,6" palců s IPS technologií a rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 376,8 x 254,5 x 22,95mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 2,0kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný pro práci na internetu, úpravu fotek, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-8250U 6M cache 1,60GHz až 3,40 GHz |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Pevný disk | 256GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | 15,6" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Porty | 1x audio IN/OUT, SD/SDHC/SDXC/MMC, 2x USB 3.1, 1x USB C 3.1, 1x USB Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3, HDMI, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 4h |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
