
Thinkpad P51
Lenovo Thinkpad P51 / Intel® Core™ i7-7820HQ 8MB cache, 2,90 GHz až 3,90 GHz / 32GB DDR4 / 512GB SSD / NVIDIA Quadro M2200 4GB GDDR5 / 15,6" IPS 1920x1080 / Webkamera / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Velmi bytelná a výkonná pracovní stanice s velmi odolnou konstrukcí s podsvícenou klávesnicí. Stanice je osazená velmi výkonným čtyřádrovým procesorem s osmi vlákny Intel® Core™ i7-7820HQ 8MB cache, 2,90 GHz až 3,90 GHz a výkonnou grafickou kartou NVIDIA Quadro M2200 4GB GDDR5. Velikost displeje je 15,6" palců s IPS technologií a rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 377,4 x 252,3 x 29,4mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 2,67kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodná pro práci v grafiykých programech, úpravu fotek a videí, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i7-7820HQ 8MB cache, 2,90 GHz až 3,90 GHz |
| Paměť RAM | 32GB DDR4 |
| Pevný disk | 512GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 630 + NVIDIA Quadro M2200 4GB GDDR5 |
| Display | 15,6" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | 1x audio IN/OUT, SD/SDHC/SDXC/MMC, 4x USB 3.0, 1x USB C / Thundeborlt 3, HDMI, mini Display Port dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 3h |
| Klávesnice | Česká |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
