
Thinkpad T480
Lenovo Thinkpad T480 / Intel® Core™ i7-8650U 8MB cache, 1,90 GHz až 4,20 GHz / 16GB DDR4 / 1TB SSD NVMe / Intel HD Graphics 620 / 14,0" IPS 1920x1080 / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Velmi bytelný a výkonný manažerský notebook s velmi odolnou konstrukcí s podsvícenou klávesnicí. Notebooky ThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku v oboru přenosných počítačů. Notebook je velmi pevný, odolný a výkonný, je osazený velmi výkonným čtyřjádrovým procesorem s osmi vlákny Intel® Core™ i7-8650U 8MB cache, 1,90 GHz až 4,20 GHz a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics 620. Velikost displeje je 14" palců se super rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 336,5 x 232,4 x 19,8mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 1,58kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele a náročnější aplikace.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i7-8650U 8MB cache, 1,90 GHz až 4,20 GHz |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Pevný disk | 1TB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel Graphics 620 |
| Display | 14,0" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth 4.2 |
| Porty | 1x audio IN/OUT, SD/SDHC/SDXC/MMC, 2x USB 3.0, 1x USB C, HDMI, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 3h |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
