
Thinkpad T590
Intel® Core™ i5-8365U 6M Cache, 1,60GHz až 4,10GHz / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Intel UHD Graphics 620 / 15,6" IPS 1920x1080 / DOTYKOVÝ DISPLEJ / WIN 11 PROFESSINOAL
Popis
Velmi bytelný a výkonný manažerský notebook s velmi odolnou konstrukcí s podsvícenou klávesnicí. Notebooky ThinkPad od výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprostou špičku v oboru přenosných počítačů. Notebook je velmi pevný, odolný a výkonný, je osazený velmi výkonným čtyř jádrovým procesorem s osmi vlákny i5 8365U 1,60GHz až 4,10GHz a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 620. Velikost dotykového displeje je 15,6" palců s IPS technologií a rozlišením 1920 x 1080. Celkové rozměry jsou 365,8 x 248 x 19,1mm, hmotnost je na svojí třídu velmi nízká, pouze 1,75kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný pro práci na internetu, úpravu fotek, sledování filmů, hraní internetových her, ale i starších 3D her.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-8365U 6M Cache, 1,60GHz až 4,10 GHz |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Pevný disk | 512GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | 15,6" IPS 1920 x 1080 DOTYKOVÝ DISPLEJ |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | 2x USB 3.1 Gen 1 (1x Always On), 1x USB-C 3.1 Gen 1 (power delivery and DisplayPort), 1x USB-C 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 (power delivery and DisplayPort), HDMI, audio combo jack, microSD card reader, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Advanced Audio™ |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 5h |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
