
ThinkPad X1 Yoga 4. generace 2v1
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4. generace 2v1 / Intel® Core™ i5-8265U 6MB cache 1.60 GHz až 3,90 GHz / 8GB DDR4 / 256GB SSD / Intel UHD 620 / 14" IPS 1920 x 1080 DOTYKOVÁ OBRAZOVKA / Webkamera / WIN 11 PROFESSIONAL
Popis
ThinkPad X1 Yoga 4. generace je prémiový konvertibilní ultrabook, který poprvé v této řadě přinesl hliníkové šasi namísto karbonu. ThinkPad X1 Yoga je pracovní kousek známý svou mobilitou a odolností, který je osazený výkonným čtyř jádrovým procesorem s osmi vlákny Intel® Core™ i5-8265U 6MB cache 1.60 GHz až 3,90 GHz. Velikost obrazovky je příjemných 14" palců. Technologie IPS s rozlišením 1920x1080 zaručuje velmi pěkný obraz. Lenovo Thinkpad X1 Yoga má rozměry 323 x 218 x 15,5mm a hmotnost 1,36kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný na cesty, pro práci na internetu, úpravu fotek, přehrávání hudby a filmů atd.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-8265U 6MB cache 1.60 GHz až 3,90 GHz |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Pevný disk | 256GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel UHD 620 |
| Display | 14" IPS 1920 x 1080 2v1 DOTYKOVÁ OBRAZOVKA + pero ThinkPad Pen Pro |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | Wi-Fi, Bluetooth,WWAN |
| Porty | 1x audio IN/OUT, 2x USB 3.1, 2x USB-C, 1x USB-C Thundeborlt 3, HDMI, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby Atmos® 4x reproduktor |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, NOVÁ BATERIE |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
