
Doprava zdarma
Lenovo
Thinkpad X280
Lenovo Thinkpad X280 / Intel® Core™ i5-8365U 6MB cache, 1,60 GHz až 4,10 GHz / 8GB DDR4 / 256GB SSD / Intel UHD 620 / 12,5" IPS 1920 x 1080 / Webkamera / WIN 11 PROFESSIONAL
Výdrž až 5h
🚚 Doprava zdarma – odesíláme následující pracovní den
🔄 Vrácení do 14 dnů bez udání důvodu
Popis
Velmi odolný manažerský notebook s velmi odolnou konstrukcí. ThinkPad X280 je pracovní kousek známý svou mobilitou a odolností, který je osazený výkonným čtyř jádrovým procesorem s osmi vlákny Intel® Core™ i5-8365U 6MB cache, 1,60 GHz až 4,10 GHz. Velikost obrazovky je příjemných 12,5". Technologie IPS s rozlišením 1920x1080 zaručuje velmi pěkný obraz. Lenovo X280 má rozměry 307,7 x 209,8 x 17,8mm a hmotnost 1,13kg. Je plně dostačující pro všechny uživatele. Je vhodný na cesty, pro práci na internetu, úpravu fotek, přehrávání hudby a filmů atd.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™ i5-8365U 6MB cache, 1,60 GHz až 4,10 GHz |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Pevný disk | 256GB SSD NVMe |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | 12,5" IPS 1920 x 1080 |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | 1x audio IN/OUT, 2x USB 3.1, 1x USB-C, 1x USB-C Thundeborlt, HDMI, dokovací konektor, webkamera |
| Zvuková karta | Dolby® Audio™ Premium |
| Polohovací zařízení | Touchpad, trackpoint |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, vydrž až 5h |
| Klávesnice | česká |
| Operační systém | Windows 11 professional |
| Záruka | 24 měsíců |
