
ToughBook CF-18
Panasonic ToughBook CF-18 / Intel® Pentium M 1,1GHz / 1,5GB DDR2 / 60GB HDD / Intel® 82852GM GME / 10,4" TFT dotykový 1024x768 / Windows XP Tablet PC Edition
Popis
Intel® Pentium® M ULV 1,00 GHz, Intel® 82852GM, 10,4" TFT dotykový 1024 x 768A- Velmi odolný armádní notebook Toughbook CF-18 s velmi odolnou konstrukcí navržen tak, aby splňoval specifikace vojenských norem či spíše standardů MIL-STD-810F, odpovídá tomu i konstrukce šasi. Všechno co by se mohlo na cestách ulomit či jiným způsobem "odpadnout", je buď přišroubováno nebo jinak zabezpečeno plastovými či gumovými krytkami. Stejná pozornost je u některých modelů Toughbook věnována ochraně před deštěm, vodními parami, prachem a vibracemi. Toughbook CF-18 není úplně vodotěsný, nějaký ten deštík by ale měl přestát bez úhony. Toughbook je vhodný pro náročné použití, do prašného prostředí, v průmyslu, do autoservisů, apod.
Specifikace
| Procesor | Intel® Pentium® M ULV 1,00 GHz, (1M vyrovnávací paměť, 400 MHz FSB) |
| Paměť RAM | 1.5 GB DDR2 |
| Pevný disk | 60 GB |
| Grafická karta | Intel® 82852GM |
| Display | 10,4" TFT 1024 x 768 Touchscreen DOTYKOVÝ DISPLAY ! |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | VGA, Audio IN/OUT, 2x USB 2.0, Modem, LAN, ExpressCard, PCMCIA, SmartCard, Dotykové pero, Docking konektor |
| Zvuková karta | SigmaTel STAC9767 AC`97 |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, výdrž až 4h |
| Klávesnice | Česká |
| Operační systém | Windows XP Professional (COA) |
| Záruka | 12 měsíců |
