
ToughBook CF-19
Panasonic ToughBook CF-19 / Intel® Core™2 Duo U7500 1,06GHz / 2GB DDR2 / 120GB HDD / Intel 965 GMA / 10,4" TFT dotykový 1024x768 / WIN VISTA BUSINESS
Popis
Core™2 Duo Processor U7500 1,06 GHz, 965 GMA, 10,4" TFT dotykový 1024 x 768A- Velmi odolný armádní notebook Toughbook CF-19 s velmi odolnou konstrukcí navržen tak, aby splňoval specifikace vojenských norem či spíše standardů MIL-STD-810F, odpovídá tomu i konstrukce šasi. Všechno co by se mohlo na cestách ulomit či jiným způsobem "odpadnout", je buď přišroubováno nebo jinak zabezpečeno plastovými či gumovými krytkami. Stejná pozornost je u některých modelů Toughbook věnována ochraně před deštěm, vodními parami, prachem a vibracemi. Toughbook CF-19 není úplně vodotěsný, nějaký ten deštík by ale měl přestát bez úhony. Toughbook je vhodný pro náročné použití, do prašného prostředí, v průmyslu, do autoservisů, apod.
Specifikace
| Procesor | Intel® Core™2 Duo Processor U7500 (2M Cache, 1.06 GHz, 533 MHz FSB) |
| Paměť RAM | 2GB DDR2 |
| Pevný disk | 120 GB |
| Grafická karta | Intel 965 GMA s až 128 MB |
| Display | 10,4" TFT 1024 x 768 Touchscreen DOTYKOVÝ DISPLAY ! |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | Modem, LAN Ethernet, Wi-Fi, WWAN, Blouetooth |
| Porty | RS232 (COM1), VGA, Audio IN/OUT, 2x USB 2.0, Modem, LAN, FireWire, Čtečka SD, Čtečka SIM, ExpressCard, PCMCIA, SmartCard, Dotykové pero, Docking konektor |
| Zvuková karta | ANO |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, výdrž až 4h |
| Klávesnice | Česká |
| Operační systém | Windows XP Professional (COA) |
| Záruka | 12 měsíců |
