
ToughBook CF-29
Panasonic ToughBook CF-29 / Intel® Pentium® M 1,6GHz / 1,5GB DDR / 80GB HDD / 855GM graphic / 13,3" TFT 1024 / WIN XP PROFESSIONAL
Popis
Intel® Pentium® M 1,6GHz, 855GM graphic, 13,3" TFT 1024 x 768A+ Velmi odolný armádní notebook Toughbook CF-29 s velmi odolnou konstrukcí navržen tak, aby splňoval specifikace vojenských norem či spíše standardů MIL-STD-810F, odpovídá tomu i konstrukce šasi. Všechno co by se mohlo na cestách ulomit či jiným způsobem "odpadnout", je buď přišroubováno nebo jinak zabezpečeno plastovými či gumovými krytkami. Stejná pozornost je u některých modelů Toughbook věnována ochraně před deštěm, vodními parami, prachem a vibracemi. Toughbook CF-29 není úplně vodotěsný, nějaký ten deštík by ale měl přestát bez úhony. Toughbook je vhodný pro náročné použití, do prašného prostředí, v průmyslu, do autoservisů, apod.
Specifikace
| Procesor | Mobile Intel® Pentium® M Processor 1.6GHz |
| Paměť RAM | 1.5 GB DDR |
| Pevný disk | 80 GB |
| Grafická karta | Intel® 855GM graphic controller, UMA (Unified Memory Access) up to 64MB |
| Display | 13.3" 1024 x 768 (XGA) |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Síťové prvky | LAN Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Porty | Integrated 10/100 ethernet - RJ-45, Serial - D-sub 9 pin, Parallel - D-sub 25 pin,External Keyboard/Mouse - Mini-DIN 6 pin, USB 2.0- 2.0 4 pin, Port Replicator - 80 pin (Reinforced), Headphones/Speaker - Mini-jack Stereo, Microphone/Line In - Mini-jack, Integrated 56K Modem - RJ-11, External Video - MiniD-sub 15 pin |
| Zvuková karta | ANO |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Příslušenství | napájecí adaptér vč. přívodu |
| Baterie | v pořádku, výdrž až 6h |
| Klávesnice | Česká, podsvícená |
| Operační systém | Windows XP Professional (COA) |
| Záruka | 12 měsíců |
